Мерія обіціяє сумчанам більше сміттєвих урн

На сайті Єдиної системи місцевих петицій зявилася відповідь сумської влади на звернення щодо встановлення в місті більшої кількості урн для сміття. Скільки смітників додатково встановлять, поки що невідомо. Але фахівці департаменту інфраструктури вже приступили до підрахунку і опрацювання питання визначення кількості необхідних урн для сміття.

“Повідомляємо, що на замовлення департаменту інфраструктури міста СМР комунальними підприємствами Сумської міської ради за кошти міського бюджету і підставі договору обслуговується 294 урни для сміття по місту та 229 урн, які знаходяться в скверах та парках.
Зазначаємо, що прибирання урн для сміття проводиться комунальними підприємствами «Сумижилкомсервіс» СМР та «Зеленбуд» СМР систематично, щоденно в ранковий час та протягом дня по мірі їх наповнення.
Щодо встановлення нових урн для збирання безпечних відходів, непридатних для вторинного використання на території міста Суми інформуємо, що на теперішній час департаментом інфраструктури міста СМР здійснюються підрахунки та опрацьовується питання визначення кількості необхідних урн для сміття.
Після проведення вказаних заходів, пропозиції щодо закупівлі додаткових урн будуть подані на розгляд профільних депутатських комісій.
При позитивному вирішенні фінансування, пропозиція щодо встановлення додаткових урн для сміття, будуть враховані на 2018 рік”, – йдеться у відповіді на петицію.

Поділитися в соціальних мережах