Мерія штрафує підприємства за сніг і льод на прилеглих територіях

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті протягом тижня розглянула 48 справ – згідно підвідомчості розгляду справ про адміністративні правопорушення відповідно до ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Із 48 справ 31  стосувалась порушень Правил благоустрою міста Суми, затверджених рішенням міської ради «Про затвердження Правил благоустрою міста Суми» № 3853-МР. Також комісією розглянуто 24 адміністративні справи за не очищення прилеглих територій до підприємств, установ, організацій від снігу та льоду .

За результатами розгляду накладений штраф на 38 осіб на суму понад 25 тис. гривень. Окрім того, 10 справ адміністративна комісія закрила відповідно до статті 22 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах