Мерія Сум прокоментувала інцидент із брифінгом “за закритими дверима”

Як ми повідомляли, замість брифінгу про підвищення енергоефективності у школах Сум, який анонсувала прес-служба міськради в Фейсбуці, чиновники чомусь провели нараду за закритими дверима. Йдеться про обговорення проекту, на який більше мільйона євро дає Європейський Союз. Мерія прокоментувала цей інцидент незадоволеним журналістам.

“4 грудня Департаментом фінансів, економіки та інвестицій було заплановано проведення засідання Керівного комітету Проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми». За підсумками його засідання департаментом фінансів, економіки та інвестицій планувалося проведення брифінгу для представників засобів масової інформації з початком о 15:45.

Відділ прес-служби займався виключно анонсуванням брифінгу та його модерацією.

Засідання Керівного комітету на плановий час не завершилося, а тривало й надалі. Після півгодинного очікування журналістам запропонували взяти усі необхідні коментарі у спікерів безпосередньо під час засідання. Усі представники ЗМІ мали можливість отримати необхідну для них інформацію. Також усім журналістам надали прес-реліз з обсягами фінансування, термінами виконання заходів Проекту тощо”, – йдеться у коментарі.

sumy.today

Поділитися в соціальних мережах