Мерія Сум спростувала інформацію про зупинку комунального транспорту

Під час щопонеділкої апаратної наради при міському голові керівництво міста спростувало інформацію про те, що комунальний транспорт у Сумах може зупинитись.

За словами заступника міського голови Віктора Волонтирця, фінансова ситуація на підприємстві стабілізувалась не в останню чергу завдяки тому, що наразі КП «Електроавтотранс» своєчасно та в повному обсязі отримує компенсацію за пільгове перевезення окремих категорій громадян.

«Тролейбуси не зупинились і не зупиняться. Із подорожчанням електроенергії у комунального підприємства, дійсно, виникли проблеми, але ці витрати покриваються за рахунок компенсації за пільгове перевезення, яку з цього року ми взяли на себе. Якщо з державного бюджету ми чекали на субвенцію по три-чотири місяці і досі не отримали кошти в повному обсязі, то з міського бюджету вони надходять щомісячно і у тих розмірах, як того вимагає законодавство», – зазначив Волонтирець.

З початку року з міського бюджету за пільгове перевезення окремих категорій громадян комунальному підприємству перераховано 8026,2 тис. грн: 5960,9 тис. грн – по лінії електротранспорту, 2065,3 тис. грн – по лінії автотранспорту.

Заборгованість державного бюджету за пільгове перевезення окремих категорій громадян перед КП «Електроавтотранс» становить 2947,5 тис. грн (за грудень 2015 року).

Поділитися в соціальних мережах