Мерія Сум закопала гроші на Харківській

Коли у Сумах нарешті запрацює КП «Центр догляду за тваринами», організувати яке вже другий рік обіцяє міська влада? Як з’ясувалося на депутатській комісії з питань житлово-комунального господарства, у недалекому майбутньому очікувати цього годі й говорити.

Мало того, що півроку не можуть знайти керівника КП, так ще і нинішньому, третьому за рахунком, кандидату Володимиру Руденку мер пообіцяв підписати контракт тільки після того, як він переселить притулок для тварин з вул. Г. Кондратьєва на вул. Харківську. Проте депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства попросила Володимира Руденка розповісти про сьогоднішню ситуацію з бродячими собаками в Сумах.

“Поки можу виступати тільки як приватна особа, – сказав він. – Я розбирався з ділянкою на Харківській, переводити туди притулок немає ніякого резону. Там, крім встановленого паркану вартістю 160 тис. грн, немає умов для створення КП – ні водопровідних, ні електричних мереж. А собакам щодня потрібно як мінімум півтонни води – і їжу приготувати, і в миску налити. Сподівалися, що воду можна буде брати на приватній автомийці, але її власник категорично проти цього. І його можна зрозуміти: кому сподобається, якщо буквально в 12 м від сервісного підприємства будуть жити близько 300 собак? Крім того, поруч із цією ділянкою проходять високовольтні лінії, тому є обмеження на будівництво об’єктів.

Два дні тому департамент інфраструктури почав розглядати питання освоєння ділянки на Р.- Корсакова (це близько
1,4 га землі, переданої місту автоцентром «КамАЗ»). Ми її оглянули, вона досить зручна, є перспектива підключення води, електроенергії. Можливо, вдасться перенести туди паркан, встановлений на вул. Харківській”, – розповів Руденко.

“Виходить, що ми поставили паркан не там, де потрібно, і просто закопали гроші? – обурився член комісії Дмитро Наталуха. – І хто за це буде відповідати?” Це питання залишилося без відповіді, а в своєму рішенні депутати порекомендували мерові якомога швидше підписати контракт з Володимиром Руденком, щоб той уже на законних підставах міг приступити до керівництва підприємством.

Наразі, за словами заступника мера Олександра Журби, контракт із Руденком підписаний.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах