Мешканці села на Сумщині відрізані від обласного центру

Мешканці села Склярівка Сумського району звернулись до заступника голови облдержадміністрації Миколи Подопригори під час особистого прийому. Вони скаржились на відсутність транспортного сполучення з обласним центром. Люди не мають можливості їздити в Суми, хоча на паперах наразі є один вранішній маршрут Річки – Суми, водій якого має заїжджати у Склярівку, однак цього не робить.

Як пояснюють фахівці, перевізники відмовляються брати маршрут Суми – Склярівка через низький пасажиропотік. Договір з останнім перевізником закінчився ще у вересні минулого року, а нового ще не знайшли. Цей маршрут знову виставили на конкурс, який відбудеться 5 липня цього року, і вже після нього вирішуватиметься питання транспортного сполучення.

Микола Подопригора надав доручення компетентним органам вжити конкретних заходів щодо перевізника з маршруту Річки – Суми, який не виконує умови договору і зазначив, що з боку обласної і районної влади до наступного конкурсу маршрутів буде проведена належна робота з надавачами послуг

Поділитися в соціальних мережах