“Мінера” стоматполіклініки поклали у психдиспансер

Як ми уже повідомляли, 4 січня, близько 14:00, на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що в приміщенні стоматологічної поліклініки на вулиці Привокзальній невідомий залишив підозрілий предмет і втік з місця події. Патрульні евакуювали на безпечну відстань усіх лікарів та відвідувачів закладу і огородили прилеглу територію. Через кілька хвилин на місце події прибули спецслужби, слідчо-оперативна група, рятувальники, вибухо-технічна служба та кінолог зі службовим собакою, повідомляє патрульна поліція Сум.

Вибухотехніки і кінолог обстежили всі приміщення і залишений предмет, яким виявилася циліндрична трубка з відстріляного піротехнічного виробу. Ніяких вибухових пристроїв, речовин, боєприпасів або їх компонентів не виявлено.

Переконавшись у безпеці, робочий день був відновлений.

За наявними камерами спостереження патрульні отримали прикмети невідомого. Інспектори відразу впізнали в ньому свого «старого знайомого», який за час роботи патрульної поліції в обласному центрі кілька разів придумував подібні витівки. За місцем проживання інспектори знайшли 36-річного чоловіка, який має розлади психіки та перебуває на обліку в психоневрологічному диспансері. Свій вчинок громадянин пояснити не міг.

Поліцейські доставили його в Сумське відділення поліції, де в подальшому він був госпіталізований у Сумській обласній психоневрологічній диспансер.

Поділитися в соціальних мережах