Війна за місце на кладовищі: знищили могили священників, щоб провести нове поховання

“Сумські дебати” вже писали про ситуацію навколо Вознесенського кладовища у Глухові, де люди у боротьбі за за місце на цвинтарі стають руйнівніками старих могил.

Тепер стало відомо про ще один кричущий випадок, що виходить поза всі прийнятні рамки моралі та людяності. За повідомленням наукового співробітника НЗ “Глухів”  Олександра Мірошниченка, були у варварський спосіб знищені могили міських священників Андрієвських, щоб там організували нове похованння.

“Я не могу сдержать слез, простите… Только что пришел из Вознесенского кладбища. Зачем-зачем, все эти усилия?! Зачем эти посты на Фейсбуке, заявления в милицию, статьи, обращения к меру…?! Что бы вы, глуховчани, опомнились! Вы катитесь в АД! Могилы семьи глуховских священников Андриевских уничтожены… А ведь еще живы их родственники”, – пише він у Фейсбуці.

Глухівчани кажуть, що ці могили були доглянуті, але попри це із ними розправились, не маючи поваги ні до мертвих, ні до жвивих

“Могилы уничтожены, металлический крест, кирпичик, которым была покрыта могила. Каменный крест вообще выбросили!!!! Люди! Глуховчане!!! Очнитесь! Что вы творите!!???” – обурюється у соцмережі Віра Назарова.

 

 

Поділитися в соціальних мережах