Молодь Буринщини 33 години голодуватиме, вшановуючи жертв Голодомору

Завідувач сектору з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Олексій Яровий повідомив, що молодь Буринщини підтримає ініціативу Спілки Української Молоді в Україні – акцію «Сопричастя».

ЇЇ проводять на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору. Учасники акції на собі спробують пережити те, через що пройшли предки. Пам’ять жертв Голодомору вшанують шляхом посту, молитви та доброї справи.


Кожен, хто погодився взяти участь в цій акції, бере на себе добровільне зобов’язання суворого посту, без вживання страви, впродовж 33 годин (з 7.00 год. 25 листопада 2015 року до 16.00 год. 26 листопада 2015 року). 

До участі в цьому заході запрошуються виключно особи, які досягли 18-ти річного віку й не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного голодування.

О 16 годині 26 листопада  учасники “Сопричастя” молитимуться за упокій душі невинно вбитих та померлих від голоду.

Упродовж 33 годин участі в акції кожен її учасник може зробити добре діло, метою якого є допомога ближньому, який цього потребує. Кожен може самостійно вибирати, яке добре діло він зробить,чи куди спрямує своє пожертву.

Джерело: http://buryn.info/

Поділитися в соціальних мережах