Молоду маму в Інтернеті “розвели”, наче дитину

До поліції з заявою про шахрайство звернулась 31-річна жителька смт. Степанівка Сумського району. На одному з відомих інтернет-аукціонів вона знайшла оголошення про продаж дитячого візочка. Оскільки оголошений товар цілком влаштував її не тільки за технічними характеристиками, але й відповідав бюджету сім`ї, вона подзвонила за вказаним номером телефону та домовилась про угоду.

Головною умовою придбання візочка було повне перерахування коштів на банківський рахунок продавця. Проте, переказавши тисячу сто гривен, молода матуся очікуваної покупки так і не дочекалась. Більше того, намагаючись зв‘язатися з продавцем, виявила, що той змінив сім-картку на телефоні, та зняв з сайту своє оголошення.

«Інформація про цю подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 КК України – шахрайство. Наразі проводиться комплекс заходів, направлених на встановлення особи шахрая. У відповідності з санкцією статті. за вчинене правопорушення зловмиснику загрожує покарання у вигляді штрафу або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років», – повідомляє начальник слідчого відділення Сумського райвідділу поліції Тетяна Якименко.

Поділитися в соціальних мережах