Молодят Сумщини змушують одружуватися в музеї

Приміщення Шосткинського міського відділу реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) реконструюють. Ремонтні роботи вже почалися. Втім, раніше міська влада обіцяла розмістити установу на базі «Молодіжного» (тут знаходиться арт-центр).

Як повідомив головний архітектор Володимир Єфремов, з об’єктивних причин зробити цього не вдасться. Справа в тому, що РАГС не в змозі утримувати площі в «Молодіжному». Прийнято рішення, реконструювати нинішнє приміщення, де установа розміщується не один десяток років. Тут уже встановили склопластикові вікна, демонтували елементи інтер’єру і вивезли все сміття.

За словами головного архітектора, в оновленому приміщенні дизайн інтер’єру буде в стилі хай-тек. Ремонтні роботи передбачається завершити восени цього року. Поруч облаштують зручну парковку. Планується також, що в приміщенні міського відділу реєстрації актів цивільного стану буде розташовуватися і районний РАГС.

З 17 червня урочисті церемонії реєстрації шлюбів проводять у краєзнавчому музеї. Громадян співробітники міського РАЦСу приймають за колишньою адресою: вул. Шевченко, 21.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах