Молодик обікрав рідну матір і невістку

Повідомлення про крадіжку до поліції Ромен надійшло від мешканки одного з будинків, яка поскаржилась на невідомого, що обікрав її дім та викрав телевізор. За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що крадій в приміщення потрапив вдень через вікно, а невдовзі по залишеним відбиткам, встановили особу ймовірного зловмисника.

«Підозрюваним виявився раніше судимий за злочини пов’язані з наркотиками та крадіжки 33-річний син заявниці, – коментує Станіслав Зіневич, заступник начальника Роменського відділу поліції, – який, аби відвести від себе підозру, інсценував крадіжку з власного будинку. Під час спілкування з поліцейськими чоловік зізнався, що потрапив у житло, де, до речі, й сам мешкає, незаконним шляхом з метою його обікрасти. А вирахували його за допомогою відбитків, залишених ним після злочину».

Чоловік ніде не працює й протягом останніх десяти років перебуває на обліку як наркозалежний. Крадене він здав до ломбарду за що отримав 3 200 гривень. Частину грошей встиг витратити на придбання інгредієнтів для приготування наркотиків, а іншу частину поліцейські вилучили та повернули його матері.

Під час слідства працівники поліції також встановили, що напередодні він також обікрав дружину рідного брата, в якої поцупив всі золоті вироби. Тож тепер, за крадіжку, вчинену повторно за ст.185 ч.2 Кримінального кодексу України йому загрожує обмеження або позбавлення волі строком до п’яти років.

Поділитися в соціальних мережах