Молодик розібрав залізничну колію як пазли

За минулу добу на Сумщині поліцейські розкрили сім крадіжок.

Перші три крадіжки вчинив 31-річний житель Ромен. Чоловік поцупив золоті сережки, кулон та дорогий фотоапарат дружини свого рідного брата, з якими спільно проживає. Коли власниця речей помітила їх зникнення, зловмисник вже встиг продати цінності та витратити отримані за них гроші.

Ще один 19-річний роменчанин «погорів» на крадіжці мобільного телефону. Молодий чоловік викрав гаджет в одній із шкіл районного центру у десятирічного школяра, який одразу продав, а отримані в такий спосіб кошти витратив на власні потреби.

Збагатився на чималу суму грошей і 35-річний охтирчанин, який незаконно привласнив гроші одного з підприємств міста, завдавши своїми діями збитків на суму понад 45 тисяч гривень.

«Металевого» зловмисника викрили і поліцейські Середино-Буди. Там 34-річний чоловік познімав із залізничної колії 42 залізничних костиля, 15 болтів та 10 підкладок до залізничних рейок.
За всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» та розпочаті відповідні слідчі дії.

Поділитися в соціальних мережах