Молодика піймали на продажі саморобного наркотику

Працівники Білопільського відділення поліції в рамках одного з кримінальних проваджень проводили ряд оперативно-слідчих дій, серед яких була й контрольна закупка наркотичної речовини. Після якої 47-річний громадянин, що погодився зіграти роль «покупця», видав полісменам 10-мл пластиковий шприц, майже повністю заповнений речовиною коричневого кольору. Як з‘ясувалось згодом, продав чоловіку «дозу» 31-річний житель одного з сіл району. 

«Наші працівники знайшли «продавця», котрий вже має судимості за вчинення злочинів, пов‘язаних з наркотиками, та затримали, – коментує т.в.о начальника Білопільського відділення поліції Сергій Курочка. – Під час поверхневого огляду у підозрюваного було вилучено приготований до продажу шприц з ймовірно опійним розчином та вже виручені за попередню угоду гроші».
Сам горе-торговець пояснив, що власноручно виготовляє та збуває наркозалежним «дурман-зілля».

За даним фактом слідчі поліції розпочали ще одне кримінальне провадження, за ознаками кримінального правопорушення ч.2 ст.307 КК України (виготовлення та збут наркотичних речовин), підозрюваному вже оголошено про підозру у скоєнні злочину та тимчасово затримано в порядку ст. 208 КПК України. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

21616256_1320577094731534_3981512000593741448_n

Поділитися в соціальних мережах