Микола Клочко: У 60% сумських будинків дали тепло

Під час селекторної наради з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом голова Сумської області озвучив стан готовності житлово-комунального господарства до опалювального сезону.

«На сьогодні, 13 жовтня, у всіх районах області розпочався опалювальний сезон, – повідомив прем’єр-міністру голова Микола Клочко. – У містах обласного підпорядкування, у тому числі по Глухову і Лебедину – 100% житлових будинків з теплом, у Конотопі – 75%, Сумах – 60%. Більше 80% навчальних і лікувальних установ області сьогодні з опаленням. У містах обласного підпорядкування 100% підключення тепла відбудеться до кінця тижня».

Забезпечення твердим паливом соціальної сфери складає 82%. І наявний запас палива дозволяє розпочати опалювальний сезон. Дорожнє господарство області налічує 115 одиниць снігоочисної та іншої спецтехніки, усі 100% до зими готові. Що стосується субсидій, то на сьогодні ця соціальна допомога нарахована 58,3% від загальної кількості сімей.

Прем’єр-міністр України запевнив, що в країні достатньо газу та електроенергії для успішного проходження опалювального сезону.

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах