Мисливці принесли шини під стіни адміністрації

Учора, 3 листопада, близько 300 людей влаштували акцію із стягуванням шин біля Путивльської РДА. Представники Кролевецького, Путивльського, Конотопського та Буринського районів, переважно мисливці, зайняли площу перед будівлею, аби потрапити на «круглий стіл», де розглядалися питання зонування для створеного ще в 1995 році комунального закладу Сумської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський». У минулому році було призначено дирекцію і створено комунальний заклад, що має фінансуватися з обласного бюджету.

Найбільше обурення серед присутніх, яким все ж вдалося потрапити на засідання, викликало те, що за підписом директора ландшафтного парку Сергія Прокопенка було розіслано листи районним організаціям УТМР, зокрема і Кролевецького району, щодо заборони полювання на території «Сеймського». А 4 листопада відкриття полювання. Питання висить у повітрі. Меж для роботи комунального закладу не визначено, а певна діяльність вже заборонена.

Директор КЗ СОР «РЛП «Сеймський»  зауважив, що вони діють у рамках закону і в межах Положення про ландшафтний парк.

Учасники «круглого столу» намагалися дійти конструктиву, але відсутність зрозумілого діалогу з громадами сіл, учасниками громадських організацій заважав дійти консенсусу. Тож, залишившись ні з чим, громадськість наголосила, що “дійдуть” до області, а то й звертатимуться до суду, щоб не допустити порушення їхніх прав та свобод, гарантованих державою.

Джерело: 05453.com.ua

Поділитися в соціальних мережах