Митники конфіскували швейних виробів майже на 50 тисяч доларів

Минулого тижня представником однієї з вітчизняних фірм, при експорті до Росії швейних виробів,  були надані товаросупровідні документи, які містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги та кількості. При проведенні митного контролю вантажу, заявленого у декларації, інспекторами митного поста «Бачівськ»  Сумської митниці ДФС фактично виявлено 270 коробок швейних виробів, вагою майже 3 тонни.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ст.482 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України поза митним контролем».

Товари, вартістю понад 50 000 доларів, наразі вилучено. Справу буде передано до суду, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах