На автозаправці розірвало автівку (фото, відео)

Сьогодні, близько 8.20, у Шостці на АГКНС «Форсаж» по вул. Шевченка сталася надзвичайна подія. Під час заправки вибухнув автомобіль «Chery Amulet». У результаті іномарка перетворилася на купу металу. Навколо неї розкидані частини автівки і те, що в ній знаходилося.

Постраждав заправник – швидка його доставила в лікарню. «Пожежі не було. Приїхали, змили бензин», – розповів один із рятувальників. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції.

Начальник 2-го державного пожежно-рятувального загону Володимир Печений звернувся до власників автотранспорту з проханням стежити за станом газобалонного обладнання, дотримуватися термінів технічного обслуговування.

Джерело: shostka.info

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах