На базі закритих шкіл створять гуртожитки

У Сумському районі буде розроблена програма щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського пклування. Таке доручення отримала служба у справах дітей районної державної адміністрації від очільника району Геннадія Дорошенка під час апаратної наради.

«Не потрібно тут «пускати сльозу», заслуховуючи звіт служби щодо тяжкої долі цих дітей, потрібно діяти, адже всім нам тут гріш ціна, якщо ми не можемо нічим допомогти цій категорії населення. Тому наполягаю на розроблені спеціальної програми, де буде чітко відпрацьовано й прописано механізм, завдяки якому у дітей з’явиться можливість отримати житло, – наголосив посадовець. – Так як з процесом децентралізації у багатьох громадах буде відбуватися оптимізація навчальних закладів, які будуть зачинені, а через рік розкрадені місцевими жителями, пропоную на базі їх створити такі собі гуртожитки для цих діток».

Також за словами посадовця, на ремонт та благоустрій цих приміщень будуть виділені кошти з районного бюджету. Таким чином відбудеться і порятунок приміщень, і забезпечення житлом тих, хто цього потребує.

Як повідомила в. о. начальника служби у справах дітей Сумської РДА Наталія  Максименко, станом на 01.04.2017, на первинному обліку служби перебувають 166 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського спілкування, 47 із них взагалі не мають житла ні на праві власності, ні на праві користування.

Поділитися в соціальних мережах