На дороги Сумщини вийде “щенячий патруль”

У Конотопі волонтерська організація захисту тварин закликає всіх небайдужих городян надати будь-яку можливу допомогу з патрулювання вулиць міста у ранковий, вечірній та нічний час. Організувати гавчикам охорону “Друзі тварин” змушені через незаконний відлов та відстріл безпритульних собак, який останнім часом активізувався у Конотопі.

Також активісти волонтерської організації захисту тварин на постійній платній основі пропонують усім фізичним та юридичним особам, які мають можливість надати площі під вольєри, вольєри, будки для тварин та будь-яку іншу посильну допомогу.

Частина конотопчан підтримує право тварин на життя, а інші, які постраждали через засилля вулиць міста безпритульними псами, запевняють що такі методи місцевої влади цілком виправдані.

Нагадаємо, Конотопське управління ЖКГ уклало угоду з Харківським Центром поводження з тваринами на 50 000 гривень на відлов собак у Конотопі. За даними волонтерів, у Конотопі загалом було виловлено 25 тварин. Повідомлялося також, що усіх тварин повезли до Харкова начебто на тимчасове перетримання.

Джерело: http://konotop.in.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах