На Глухівщині поліція взялася за іноземців

З початку відпрацювання заходів “Мігрант” Глухівським МВУДМС України складено 12 протоколів за ст..203 КУпАП на мігрантів, які порушили правила перебування на території держави, 2 адміністративні протоколи за ст..205 КУпАП, особи які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм жилу площу. Відносно цих громадян до УДМС України в Сумській області направлено 11 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження, з них 11 задоволені.
Направлено 2 подання про скорочення строку тимчасового перебування на території України. Накладено штрафів порушникам законодавства про правовий статус іноземця та осіб без громадянства на суму 6120 гривень, стягнуто штрафів на суму – 6120 гривень.
“Окрім цього, особовим складом Глухівського відділом поліції перевіряється законність перебування на території України 42 осіб – іноземців, котрі постійно та 20 осіб, котрі тимчасово проживають на території обслуговування. Також працівниками відділу складено 85 протоколів про адміністративні правопорушення стосовно іноземців, які порушили правила дорожнього руху”, – коментує начальник Глухівського відділу поліції Леонід Бібік.
Джерело: http://kourier.in.ua/
Поділитися в соціальних мережах