На Глухівщині розписали автобусну зупинку

На зупинці в селі Баничі з’явився надпис «Дякую захисникам України» та намальовані постаті військових зі зброєю в руках. Усередині зображено вантажівку, що перевозить кварцити, а навколо віконця розписаний традиційний калиновий вінок. Ідея так прикрасити зупинку з’явилася у депутата, директора КП «Баницьке» Миколи Могилевського.

– Найбільше атовців на Глухівщині саме з Банич – 17 військових! Тому вирішили подякувати захисникам. Зупинка – це своєрідна візитівка села, вона має щось розповідати про нього. Саме з цих міркувань намалювали ще й вантажівку як символ кар’єру кварцитів, який дає мешканцям близько ста робочих місць, – розповідає Микола Могилевський. – У майбутньому плануємо розмалювати ще іншу зупинку. Тут мають з’явитися сільські пейзажі.

Навколо ідеї об’єдналося чимало мешканців. На заклик у соцмережах складалися грошима, хто міг допомагав руками, матеріалами. Долучилася сільська рада. Автором розпису став місцевий волонтер Сергій Гавриленко, який працює на кар’єрі, а у вільний час займається малюванням. Допомагала також художниця з Глухова.

Ця ж ініціативна група з обох боків в’їзду в село встановила стенди, що закликають водіїв зменшити швидкість. «Наші діти хочуть жити!» – нагадують банери.

nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах