На Конотопщині по “Закону Савченко” звільнилися 45 зеків

Начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко, підбиваючи підсумки роботи за 2016 рік, зазначив, що в Конотопі спостергіається ріст криміналу.  Торік до чергової частини відділу поліції надійшло 14 тисяч заяв і повідомлень громадян про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій, що на 32% більше в порівнянні з минулим роком. А жертвами злочинних посягань стали майже 1 300 осіб.

Полісмен визнав деяке ускладнення криміногенної ситуації в зв’язку зі зростанням кількості кримінальних правопорушень проти власності та корисливо-насильницької спрямованості,  значно збільшилась кількість крадіжок з помешкань громадян, підвальних та гаражних приміщень.

Даний факт, за його словами, обумовлений перш за все погіршенням соціально-економічної ситуації в країні, підвищенням рівня безробіття, зниженням реальних доходів населення та прийняття так званого «Закону Савченко», відповідно до якого з місць позбавлення волі достроково звільнились 45 мешканців міста та району, які були засуджені за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів.

Поділитися в соціальних мережах