На Конотопщині створять буферні зони, вільні від свиней

У звязку із загостренням в Україні епізоотичної ситуації по грипу птиці та відповідно до наукових висновків та аналізу епізоотичих процесів щодо заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби 10 областей, серед яких Сумська та Чернігівська, визначені  загрозливими зонами щодо занесення на територію України даного захворювання.

Епізоотичну ситуацію обговорили на засіданні ДНПК при Конотопській районній державній адміністрації. В ході чого було прийнято ряд важливих рішень.

Так, за рішенням комісії в районі буде сформована  мобільна група з метою реалізації заходів, спрямованих на  ліквідацію та недопущення поширення епізоотій, підозри та підтвердження діагнозу на АЧС в Конотопському районі; керівникам суб’єктів господарювання, що утримують свинопоголів’я, будуть рекомендувати створити навколо господарств буферні зони радіусом не менше 3 км, вільних від поголів’я свиней; Конотопський район визнають загрозливою зоною щодо заразного вузликового дерматиту ВРХ та проводитимуть роз’яснювальну роботу серед населення з приводу небезпеки занесення його та територію району та області.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах