На кордоні “декомунізували” срібники із серпом та молотом

Сьогодні на митному посту “Бачівськ”  у громадянина Російської Федерації було виявлено монети 1924-1925 років виготовлення.

Власник знахідки слідував на власному автомобілі марки «Лада» у напрямку до Росії. У барсетці з особистими речами, яка знаходилась між передніми сидіннями, виявлено дві срібні монети. Обидва срібники виготовлені номіналом «один полтинник» із зображенням на аверсі людини з молотом та датою «1924», «1925» відповідно, а на реверсі  – зображення «серпа та молоту» з  написом «Пролетарии всех стран соединяйтесь». На гурту монети викарбовано «чистого серебра 9 грамм».

Згідно із Митним кодексом України відносно даних монет встановлені обмеження при переміщенні через митний кордон України.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДФС У Сумській області, своїми діями чоловік порушив встановлений порядок проходження митного контролю. За даним фактом головним державним інспектором Сумської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».

img_0084img_0082

Поділитися в соціальних мережах