На кордоні з Росією у багнюці покинули «Range Rover», розшукуваний Інтерполом

Сьогодні вранці в Глухівському районі прикордонники Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через кордон з Росії коштовного автомобіля. Автівку намагались доправити в Україну оминаючи пункти пропуску, повідомляє сайт Держприкордонслужби.

news_20161118_143222_1479472342Місце можливого порушення кордону було прикрито додатковими групами відразу після отримання відповідної інформації, яку здобули оперативні співробітники Держприкордонслужби. Невдовзі за кількасот метрів від кордону на напрямку між російським населеним пунктом Слободка-Івановка та українським Вовківка прикордонний наряд виявив автомобіль «Range Rover» російської реєстрації. Ним порушник намагався за будь-яку ціну потрапити в Україну, обравши для цього навіть складну місцевість. Не змігши подолати перешкоди та розуміючи, що його наміри викриті водій транспортного засобу з місця втік, залишивши свого коштовного «залізного коня».

news_20161118_143230_1479472350

У ході перевірочних заходів охоронці кордону з’ясували, що вказаний автомобіль значиться у базі даних Інтерполу як такий, що перебуває у міжнародному розшуку. Попередньо встановлено, що позашляховик був викрадений в одному з міст Російської Федерації.

Наразі прикордонники здійснюють пошук можливих порушників. Автомобіль встановленим порядком буде переданий працівникам Національної поліції.

 

Поділитися в соціальних мережах