На кордоні затримали двох порушників

У Краснопільському районі прикордонний патруль за допомогою тепловізійного приладу в декількох метрах від держкордону в районі населеного пункту Грабовське затримав громадянина України. Чоловік у пішому порядку незаконно перетнув російсько-український кордон з території України в Росію і в зворотному напрямку з метою переміщення ящика з установкою контрольно-перевірочної для цивільної авіації. Крім цього, оглянувши прилеглу місцевість, прикордонники виявили ще 2 ящики з товарами промислового призначення, які були незаконно переміщені даним громадянином із території Росії.

Зараз на 28-річного місцевого жителя складено адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП. Вантаж встановленим порядком передано відповідним правоохоронним органам для проведення подальших визначених законодавством заходів.

Ще одного порушника державного кордону України затримали на околиці н. п. Чуйківка, що в Ямпільському районі, прикордонники відділу «Свеса». Чоловік, який не мав при собі жодних документів, що засвідчують особу, прямував у напрямку українсько-російського кордону і мав на меті незаконно його перетнути поза встановленими пунктами пропуску.

Прикордонниками особистість правопорушника встановлена. За порушення прикордонного режиму та за спробу незаконного перетину державного кордону України на 43-річного громадянина складено адміністративні матеріали за ст 202 і 204-1 КУпАП.

Поділитися в соціальних мережах