На кордоні затримали покинуту водієм “Газель” із 1 тонною м’яса

Учора, 27 вересня, прикордонники Сумського загону, співробітники внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства спільно із співробітниками УСБУ в Сумській області завадили переміщенню через кордон великої партії м’ясопродукції.

За попередньо отриманою від співробітників УСБУ у Сумській області інформацією про можливу протиправну діяльність населеного пункту Рожковичі, що у Середино-Будському районі, було вислано спільний прикордонний наряд.

За кілька метрів від кордону правоохоронці виявили автомобіль «ГАЗель» української реєстрації без водія, в кузові якого знаходилось 26 мішків із м’ясопродукцією. Враховуючи ознаки підготовки до здійснення цієї протиправної діяльності, правопорушники мали намір незаконно перемістити цей товар на територію Російської Федерації.

Наразі автомобіль разом із вантажем, загальна вага якої склала близько 1 тонни, доставлено до прикордонного підрозділу та буде переданий працівникам фіскальної служби. Тривають заходи по встановленню причетних осіб, повідомляє Держприкордонслужба.

Поділитися в соціальних мережах