На Охтирщині стався вже третій витік нафти

Держекоінспекція у Сумській області інформує, що в Охтирському районі стався черговий порив нафтопроводу – третій за 2017 рік.

За інформацією НГВУ «Охтирканафтогаз», надзвичайна подія відбулась о 7:10 2 лютого 2017 року в 12 км на схід від м. Охтирка на землях сільгосппризначення, які знаходяться у користуванні сільськогосподарського підприємства (територія Кардашівської сільської ради Охтирського району Сумської області). Але про аварію Держекоінспекції стало відомо 02.02.2017, у неробочий час ввечері: повідомлення надійшло неофіційно, до того ж, знову не від самого підприємства-забруднювача.

3 лютого зранку державними інспекторами здійснено оперативний виїзд на місце ймовірної надзвичайної події. Факт аварійного розливу підтвердився – розлив нафтоводяної суміші стався внаслідок розгерметизації нафтозбірного колектора ГЗУ-3 – КЗП Бугруватівського родовища (вузол підключення ГЗУ-2 до нафтозбірного колектору ГЗУ-3 – КЗП).

Проведено обстеження земельної ділянки та обміри площі ймовірно забрудненої нафтоводяною сумішшю. Здійснено відбір проб ґрунту. Попередньо встановлено, що розлив стався на площі 273 м2.

НГВУ «Охтирканафтогаз» проводить заходи з ліквідації наслідків надзвичайної події.

Поділитися в соціальних мережах