На опорні пункти для поліції в Сумах потрібен мільйон

Сумській міськвідділ Національної поліції просить міськраду виділити фінансування на ремонт опорних пунктів. Усі вони розташовуються в комунальних приміщеннях на правах безкоштовного користування.

За інформацією правоохоронців, на сьогодні територію Сум обслуговують 84 дільничних офіцера поліції, а сучасні пункти охорони громадського порядку являють собою не просто опорні пункти, а так звані поліцейські станції, де, крім дільничних, базуються також інспектори патрульної поліції і військовослужбовці з в/ч 3051 Нацгвардії України. Усього в Сумах працює 13 таких поліцейських станцій.

Не секрет, що багато опорних пунктів знаходяться в жалюгідному стані. Місто щорічно по можливості виділяє фінансування на ремонт кількох із них. Так, за інформацією начальника відділу по взаємодії з правоохоронними органами міськради Григорія Брязкуна, у минулому році за рахунок міськбюджету було відремонтовано чотири опорних пункти (у 9-12-му мікрорайонах і в центральній частині міста). А на 2018 рік міський комплексною програмою «Правопорядок» на ці цілі передбачено 705 тис. грн, однак фактично гроші в бюджеті закладені не були. Тим часом приміщення трьох опорних пунктів сьогодні вимагають термінового ремонту: у пров. З. Красовицького, 7, на вул. Чорновола, 55, і вул. Металургів, 17. Проблема ще і в тому, що розрахунки за цими пунктами робилися в минулому році, а за максимальними розцінками поточного року на їх ремонт потрібно вже не 705 тис. грн, А 914,3 тис.

В цілому члени комісії заперечувати не стали і погодилися, що це дійсно важливе питання. Але оскільки на сьогодні вільних коштів у міста немає, воно буде розглянуте не раніше, ніж за підсумками виконання міського бюджету за перше півріччя, тобто в липні. Однак невідомо, чи зможе місто виділити всю запитувану суму, тому комісія попросила Г. Брязкуна зробити розрахунки по кожному з трьох пунктів окремо і надати їх у департамент фінансів.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах