НА ПІДПРИЄМСТВІ СУМЩИНИ ПРОВЕЛИ ОБШУКИ

Дубов’язівський спиртзавод, що на Конотопщині, підпав під масштабні обшуки, які наразі здійснюються на підприємствах «Укрспирту» по всій країні.

Як повідомляє прес-служба ДФС України, слідчими та оперативними працівниками податкової міліції 24 липня на території 14 областей України були проведені обшуки за адресами 41 місця провадження діяльності  ДП «Укрспирт».

Обшуки здійснювалися у ході проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні, що розпочате відносно службових осіб ДП «Укрспирт» за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 і 2  ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) КК України.

«Рішення про проведення вказаних слідчих дій на МПД ДП «Укрспирт» прийнято після отримання у ході досудового розслідування відомостей, які підтверджують факти порушення підприємством діючого законодавства України та ймовірного необлікованого виготовлення продукції», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час документування злочинної діяльності підпільних цехів з виготовлення лікеро-горілчаних виробів працівниками податкової міліції фіксуються факти надходження до них спирту, необліковано виготовленого на потужностях вітчизняних спиртових заводів, який використовується правопорушниками у якості сировини для незаконного виготовлення горілки.

За результатами вжитих заходів працівниками податкової міліції вилучено та залишено на відповідальне зберігання 97 903,1 декалітрів спиртовмісної продукції на орієнтовну суму понад 180 млн грн, зокрема на  Дубов’язівському заводі  — 12 957,2 декалітрів.

Наразі триває слідство.

Поділитися в соціальних мережах