На Роменській відкриють амбулаторію на місці приватного медцентру

У наступному році в Роменському мікрорайоні буде своя амбулаторія сімейної медицини –  відділення центру первинної медико-санітарної допомоги №3 (3-тя міськполіклініка). Про це повідомив мер Олександр Лисенко на апаратній нараді 2 жовтня.

На останній сесії міськради, яка відбулася минулого тижня, ЦПМСП було передано приміщення для цього (на вулиці Котляревського, 1/1). Раніше воно перебувало в оренді,  там розміщувався приватний центр здоров’я. За словами мера, приміщення в нормальному стані, але деякі кімнати все ж потребують ремонту і деякого перепланування, щоб «підігнати» його саме під профіль амбулаторії. Міськздоров’ю доручено зайнятися розробкою проектно-кошторисної документації на ці роботи.

“Наскільки я знаю, колишній орендар залишив там навіть деякі меблі. Подивіться, чого там бракує, яке обладнання ще потрібно. Зараз прийшов черговий гуманітарний конвой, ще сім контейнерів. Вони поки знаходяться на митниці, але ви зв’яжіться з ними і подивіться, що ми можемо звідти взяти для амбулаторії, щоб нам все не купувати”, – звернувся мер до в.о. начальника міськуправління охорони здоров’я Олени Чумаченко.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах