На Шосткинщині завдяки Володимиру Пилипейку відновлюється Братська могила

До приймальні депутата Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Володимира Пилипейка звернулися представники громадської організації «СтРім» м. Шостки.

Її керівник Володимир Кушнірьов попросив сприяння обранця у відновленні в с. Лушники, Шосткинського району Братської могили воїнів-червоноармійців, які загинули при захисті Шосткинщини від німецько-фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни. Нині братське захоронення перебуває в занедбаному, жахливому стані.

Обласний депутат не залишився байдужим і посприяв у виділенні будівельних матеріалів, фарби, транспорту на відновлення пам’ятки. У свою чергу представники громадської організації «СтРім», окрім ініціативи, особисто беруть участь у реконструкції Братської могили, яка триває на даний час.

Володимир Кушнірьов зазначив, що роботи планується завершити протягом двох тижнів, аби у День визволення Шостки, 3 вересня, пам’ятне місце мало охайний вигляд. А ще говорить, що без дієвої допомоги Володимира Пилипейка вони б не впоралися, тому висловлює подяку своєму небайдужому земляку.

3-2

4-2

5-3

6

Поділитися в соціальних мережах