На Сумщині 10 жінок отримали звання “Мати-героїня”

Про це йдеться на офіційному інтернет-представництві Президента України.

Петро Порошенко підписав Указ № 409 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» 956 українкам. До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Серед областей–лідерів за кількістю нагороджених жінок Рівненська – 171, Закарпатська – 153 та Львівська – 95. На Сумщині звання “Мати-героїня” отримали 10 жінок.

Довідка: «Мати-героїня» – державна нагорода України, що надається Президентом жінкам, які народили та виховали до 8-річного віку п’ятьох і більше дітей. Разом із нагрудним знаком жінки отримують і грошову винагороду в розмірі 10-ти прожиткових мінімумів – 17 620 гривень. Запровадили відзнаку у 2004 році. З того часу в Україні нагородили близько 140 тисяч матерів.

 

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах