На Сумщині активізувалися шахраї

Попри всі застереження правоохоронців, жителі регіону продовжують потрапляти в тенети шахраїв. Тільки впродовж останньої доби зловмисники збагатилися за рахунок жителів Сумщини на суму понад 15 тисяч гривень.

До поліції із завою, що шахраї зняли з карти 6 400 гривень звернулась 45-річна жителька одного із сіл Глухівського району. Жінка розповіла, що на її мобільний зателефонував чоловік, який назвався працівником банку. Він повідомив, що її картка заблокована і для того, аби її розблокувати, потрібно провести ряд операцій. Для чого попросив повідомити йому секретні дані. Після того, як жінка виконала всі його вимоги, з її рахунку зникли гроші.

Черговою жертвою шахраїв став і 42-річний житель Конотопського району. Чоловік також постраждав від своєї довірливості. Побачивши на одному із сайтів оголошення про продаж запчастин до сільгосптехніки, зв’язався з продавцем. За домовленістю перерахував йому 8 тисяч 687 гривень на запропонований рахунок. Не дочекавшись товару – звернувся до поліції.

Сьогодні за даними фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження. Вживаються заходи щодо встановлення осіб зловмисників, передає Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах