На Сумщині банкірша знімала собі гроші клієнтів

Краснопільським відділом Охтирської місцевої прокуратури погоджено повідомлення про підозру стосовно колишньої службової особи однієї з державних банківських установ смт Краснопілля. Особа підозрюється в незаконному привласненні грошових коштів та службовому підроблені.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на даний час вже колишній працівник відділення, підроблюючи підписи вкладників грошових коштів, вносила до видаткових касових документів завідомо неправдиві відомості, внаслідок чого знімала з депозитних рахунків клієнтів банку готівкові кошти. Загалом підозрювана збагатилася на 73 тис. грн.

Як повідомив начальник Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури місцевої прокуратури Андрій Петров, дії колишнього банківського співробітника кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 (привласнення майна службовою особою) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Довідково: санкція найтяжчої статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах