На Сумщині безвісти зник чоловік (фото)

Правоохоронці Шостки розшукують безвісти зниклого Шульгу Івана Миколайовича, 1965 року народження, жителя села Чапліївка Шосткинського району, який 19 грудня пішов з дому і до теперешнього часу його місцеперебування невідомо.

На вигляд розшукуваному 50-55 років, ріст 180-185 сантиметрів, середньої тілобудови, волосся світле, по бокам має лобні залисини. Обличчя овальне, очі світлі, носить вуса. Був одягнутий у світлу балонову куртку, чорну в’язану шапку. Взутий у чоботи «дутики».

За словами родичів, може зловживати спиртними напоями. Працівники поліції та рідні розшукуваного звертаються до громадян з проханням допомогти у розшуку чоловіка. Якщо будь-кому відома інформація про місцеперебування або обставини зникнення Шульги Івана Миколайовича, терміново повідомте про це в найближчий відділ поліції за телефоном «102», або 099-266-00-69.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах