На Сумщині блокують роботу агропідприємства

На підприємстві «Білопілля Агро», яке входить до групи компаній «Агропросперіс», вчора, 19 травня, слідчі прокуратури Сумської області вилучили фінансову документацію. Про це повідомляє прес-служба компанії «Агропросперіс».

Повідомляється, що на підприємстві вилучили документацію за 2013-15 років під приводом експертизи. У рішенні суду не вказано період, на який вилучаються документи. Так як це оригінали, у «Білопілля Агро» не мають можливості зробити копії. Таким чином блокується робота підприємства, у результаті чого компанія несе фінансові втрати.

До речі, це вже третє вилучення, яке знову проводиться в останній день дії постанови суду (№591 / 5571 / 16к від 20 квітня 2017 року).

«Підприємство судилося з податковою інспекцією. На нас намагалися накласти понад 700 тис. грн штрафних санкцій нібито за несплату 200 тис. грн податків до держбюджету. Ми виграли всі суди, у тому числі апеляційний. Усі рішення були винесені на користь «Білопілля Агро». Дії податкової інспекції в даному випадку є неправомірними», – зазначив директор підприємства «Білопілля Агро» Віталій Кузін.

Керівництво компанії вважає, що судове рішення і дії слідчих є незаконними і спрямовані на блокування роботи підприємства. Крім того, не виключається спроба «узаконеного рейдерства» щодо сільськогосподарського товаровиробника, приклади яких сьогодні поширені в Україні.

Джерело: latifundist.com

Поділитися в соціальних мережах