На Сумщині боротимуться із аграрними рейдерами

На Сумщині запрацював оперативний штаб для боротьби із аграрним рейдерством. Про це розповіла начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина Свистун:

“Нині, у розпал жнив, коли аграрії збирають вирощене, важливо убезпечити не тільки суб’єктів господарювання, а й власників земельних паїв від рейдерства, яке може виявлятися у незаконному захопленні врожаю і навіть земельних площ”.

Штаб очолив голова Сумської ОДА Микола Клочко. У його складі також керівники силових структур, представники Держгеокадастру та аграрії.

ТЕЛЕФОН ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ – 099-506-02-22.

Мобільні “правові” групи виїжджатимуть у села на виклики аграріїв. Перші виїзди вже були у села Роменського та Сумського районів. У фахівців найбільше запитували про те як оформити права власності на землю чи, приміром, як отримати спадщину. Особлива категорія, тих, хто звернувся, – учасники АТО. Їх турбували питання поновлення на роботі та отримання житла.

Мобільні групи бутуть працювати в різних районах Сумщини. Із графіком виїздів спільних мобільних груп Головного територіального управління юстиції у Сумській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області можна ознайомитися за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах