На Сумщині буревій покшодив гектари лісу

Перед стихією, що пронеслась Сумщиною 1 липня, не встояли  ліси у Сумському, Краснопільському та Роменському лісгоспах Сумського ОУЛМГ.

«Постраждали лісові насадження у Піщанському, Могрицькому, Сумському та Низівському лісництвах Сумського лісгоспу. Загальна площа пошкоджених дерев до 350 га. Частково, В. Сироватського лісництва Краснопільського лісгоспу. Та, найбільше, у лісництвах Роменського лісгоспу», – коментує масштаби завданої лісу шкоди заступник начальника відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Олександр Баня.

«Буревій, що пронісся на Роменщині, завдав чималої шкоди лісовим насадженням у Глинському, Томашівському та Недригайлівському лісництвах. Біля будівлі контори Недригайлівського лісництва викорчувало алею ялини звичайної. Вік дерев до 70 років. На щастя, люди не постраждали. Найбільше ж шкоди завдано урочищам «Паї» і «Великі Будки» на Недригайлівщині та «Вільне» на Ромещині. За оперативними даними, загальна площа пошкодженого лісу до 1,2 тис. га», – прокоментував наслідки стихії директор Роменського лісгоспу Олег Салов.

Також, постраждали від буревію і деякі будівлі підприємств. Наразі, збитки, завдані підприємствам стихією, підраховуються.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах