На Сумщині дві години гасять пожежу

Пожежа в житловому будинку по вул. Сергія Єсеніна (Артемівський мікрорайон міста Шостки) розпочалася сьогодні в післяобідній час. Як повідомляє 2-й державний пожежно-рятувальний загін, о 14:28 сусіди та перехожі повідомили про загорання. Господарі в момент пожежі були вдома.

По прибуттю на місце пожежники побачили повністю охоплений вогнем дах будинку, площею 14х8 кв. м. Полум’я виривалося назовні. Виявилося, що на горищі будинку зберігали сіно і солому для домашньої худоби. На гасіння виїхали два пожежних автомобіля, але по прибуттю прийняли рішення викликати ще два резервних для безперебійного підвезення води (гідранта поруч не виявилося).

Ймовірною причиною пожежі вважають коротке замикання електромережі. Вогонь знищив все сіно, солому і дах. Всередині будинку все вдалося врятувати. Збиток встановлюється. Пожежу гасять уже понад дві години.

Джерело: shostka.info

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах