На Сумщині екс-зек погрожував підірвати поліцейського на гранаті

Дільничний офіцер Охтирського відділу поліції Олександр Михайленко в рамках проведення операції «Побут» перевіряв отриману інформацію щодо насильства, вчиненого в одній із родин Карпилівки. У цей час повз правоохоронця, що розмовляв із людьми, проходив один з місцевих мешканців. Раніше неодноразово судимий 56-річний чоловік, будучи на підпитку, поводився агресивно, тож правоохоронець зробив йому зауваження, порадив заспокоїтись та повернутися додому.

У відповідь на це громадянин дістав із внутрішньої кишені куртки предмет, схожий на гранату Ф-1, та пригрозив, що підірве його просто тут і зараз.

Оскільки події набрали загрозливого характеру і могли спричинити загибель людей, дільничний офіцер спробував заспокоїти п‘яного чоловіка, а потім, влучивши момент, вихопив у нього із рук боєприпас.

Коментує  начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько:

«Невідомо, до яких наслідків могла б привести така «демонстрація» сили, якби працівник поліції, ризикуючи власним життям, не відволік увагу зловмисника та не відібрав у нього небезпечний предмет, – – Як згодом з‘ясували викликані експерти-вибухотехніки, боєприпас виявився гранатою Ф-1 часів Другої світової війни. Нині щодо чоловіка, що вже мав у минулому неодноразові судимості за вчинення крадіжок та побоїв, вже відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу)».

За словами самого підозрюваного, гранату він знайшов напередодні у лісі, а з собою носив «про всяк випадок». Наразі за вчинене чоловіку загрожує чергове позбавлення волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах