На Сумщині горіло виробництво (відео)

30 липня о 13:31 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про загорання цеха з виготовлення паперових упаковок по вул. Харківська у с. Боромля Тростянецького району. Для ліквідації пожежі, окрім місцевої пожежної команди, залучались відділення чергових караулів із Тростянецького та Охтирського районів, а також пожежна техніка лісового господарства.

Гасіння пожежі ускладнювало те, що цех був заповнений паперовою продукцією, як результат – вогонь миттєво поширився на значну площу та призвів до загорання перекриття. Окрім цього, у палаючій будівлі вогнеборці виявили два балони – газовий та кисневий, які могли вибухнути під дією високої температури. Балони негайно винесли в безпечне місце запобігши вибуху.

О 14:38 пожежу вдалося не лише локалізувати, а й попередити поширенню вогню на поруч розташовану пилораму. Після цього рятувальники проводили розбір тліючих матеріалів для виявлення прихованих осередків горіння. О 17:55 пожежу вдалось ліквідувати.

Внаслідок пожежі пошкоджено перекриття по всій площі, устаткування, врятовано два преси для паперу, розеткову стрічку станка та інше обладнання. Причина пожежі встановлюється.

Поділитися в соціальних мережах