На Сумщині готуються до роковин Голодомору

Голова облдержадміністрації Микола Клочко підписав розпорядження про заходи у Сумській області у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору.

Цьогоріч цей день пам’яті випадає на 28 листопада. По всій області відбудуться поминальні заходи. О 16.00 – загальнонаціональна хвилина мовчання й початок акції “Засвіти свічку у вікні”. В усіх храмах відправлять панахиди й поминальні служби за жертвами Голодомору.

Уже зараз творчі особистості Сумщини можуть готувати матеріали для участі у виставці фотографій або інших видів мистецтва, конкурсі на створення кращого тематичного твору, пишуть в ОДА.

У школах для маленьких українців готують розповіді (за допомогою документальних фільмів та архівних матеріалів) про причини та наслідки дій тоталітарного режиму. Не припиняється на Сумщині й робота з пошуку могил і встановлення імен загиблих, а вже відомі факти і прізвища зберігаються на сторінках Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Ознайомитися з книгою можна за посиланням: http://memorialholodomor.org.ua/holodomor/national-book-of-memory.

Поділитися в соціальних мережах