На Сумщині готуються до стихійного лиха

Про це йшлося на відеоселекторному засіданні оперативного штабу ДСНС під головуванням Віце-прем’єр-мініста – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, в якому взяв участь губернатор Сумщини.

За словами Зубка, у зв’язку із очікуваним погіршенням погодних умов, ймовірними зливами, шквальними поривами вітру місцева влада спільно з органами ДСНС, Національною поліцією, транспортними службами має підготувати та організувати роботу регіональних штабів. Стихія не повинна стати несподіванкою для усіх служб, відповідальних за життєзабезпечення країни.

«Погодне явище може дійсно набути статусу стихійного лиха, і тому для нас важливо в першу чергу – життя і безпека громадян. У другу чергу – питання пошкодження ЛЕП, житла і інфраструктури. Ми не можемо вплинути на погоду, але мусимо бути готовими до будь-яких її проявів. Звертаюся до усіх служб і посадовців, відповідальних за безпеку людей і країни. Також усі служби мають бути готові до подолання наслідків негоди за напрямами енергопостачання, транспортного сполучення, а також можливого впливу на житлові умови», – підкреслив Геннадій Зубко.

6 жовтня в регіонах за дорученням Віце-прем’єр-міністра мають бути проведені штаби в залежності від стану стихійного явища та посилена комунікація між органами влади та сповіщення людей.

Поділитися в соціальних мережах