На Сумщині керівники підпільних закладів “догралися”

Співробітники управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки отримали інформацію про ймовірну дію підпільних залів ігрових автоматів у місті Ромни. Ці повідомлення правоохоронці перевірили.

Так, у результаті першого санкціонованого обшуку поліцейські в одному з будинків міста викрили підпільний зал ігрових автоматів. Там виявили касовий апарат, телевізори для виведення результатів на екран, флеш-накопичувачі та комплекти комп’ютерної техніки, що складалися з моніторів, системних блоків, клавіатур та мишок.

Через декілька днів поліцейські завітали з обшуком і до іншого подібного закладу. Там також виявили різну комп’ютерну техніку та касовий апарат з грошима в сумі 1600 гривень. У самому ж приміщенні застали двох працівників та трьох відвідувачів.

Адміністрація закладів від будь-яких пояснень відмовилась. Більш багатослівними виявились відвідувачі закладу. Вони розповіли правоохоронцям, навіщо прийшли до закладу та як саме робили ставки.

Виявлену під час обшуків комп’ютерну техніку та інше обладнання поліцейські вилучили та направили на експертне дослідження, аби з’ясувати чи могло вилучене майно використовуватись для здійснення азартних ігор. Наразі по даним фактам слідчі Роменського відділу поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України «зайняття гральним бізнесом». У разі доведення вини, власники закладу будуть притягнуті до кримінальної відповідальності, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

pm191image004

pm433image005

pm769image003

Поділитися в соціальних мережах