На Сумщині невідомі розкидали коробки із китайською канцелярією

Сьогодні вночі у Великописарівському районі Сумщини завдяки чіткій взаємодії правоохоронців двох підрозділів Держприкордонслужби припинено спробу незаконного переміщення через державний кордон товарів народного споживання.

Інформацію про рух транспортного засобу з території Росії до українського кордону поза пунктом пропуску прикордонники Сумського загону отримали від військовослужбовців Харківського прикордонного загону.

За вказаним напрямком, неподалік кордону, правоохоронці побачили автомобіль і трьох невідомих осіб. Помітивши наближення українських прикордонників, порушники сіли в авто та зникли у зворотному напрямку. Перевіривши місцевість, українські правоохоронці на контрольно-слідовій смузі виявили 3 картонні коробки із канцелярією, які, скоріш за все, були перекинуті через кордон невідомими особами.

Наразі виявлений товар доставлений до прикордонного підрозділу встановленим порядком та найближчим часом буде переданий працівникам фіскальної служби.

news_20171206_093134_1512545494

news_20171206_093146_1512545506

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах