На Сумщині оголосили терміновий збір гуманітарки для Авдіївки

За дорученням голови облдержадміністрації Миколи Клочка вже найближчим часом у постраждале місто вирушить перший вантажний автомобіль з речами першої необхідності: продуктами харчування, теплим одягом, дизельним паливом, медикаментами та іншим

«Ні в якому разі ми не можемо залишатися осторонь цієї проблеми. Жителі Авдіївки потребують допомоги всієї України. Тож давайте будемо людьми і докладемо всіх зусиль для того, щоб максимально допомогти постраждалим від обстрілів», – закликав замгубернатора  Іван Боршош.

Усі райони Сумської області приєдналися до всеукраїнського збору гуманітарного вантажу та наразі до міста Суми вже прямують автомобілі з речами першої необхідності.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації отримав доручення протягом дня зібрати інформацію щодо кількості місць у соціальних та медичних установах області для можливого розселення постраждалих жителів Авдіївки.

У Сумські ОДА сподіваються, що громадські активісти, волонтерські організації області також долучаться до доброї справи. Особливо необхідні теплі речі (як дорослі, так і дитячі), продукти харчування та медикаменти

Поділитися в соціальних мережах