На Сумщині перевірили боєготовність БРДМів

У Шосткинській частині Національної гвардії України з охорони важливих держоб’єктів перевірили стан техніки.

Як повідомляє майор Микола Матюшенко, плановий щорічний огляд проводила комісія на чолі з головним офіцером служби безпеки дорожнього руху Головного управління Нацгвардії України В’ячеславом Валігурським. Було перевірено десятки одиниць техніки, в тому числі і переданої свого часу нацгвардійцям за рахунок мобілізаційних ресурсів країни.

Комісія відзначила високий рівень підготовки техніки до виконання службово-бойових завдань за призначенням. Щоденна копітка праця автомобілістів, техніків, мотористів дала позитивний результат. Адже, як зазначив командир частини полковник Олександр Желновач, техніку неможливо підготувати за одну ніч.

У частині відзначили військових водіїв і фахівців, які зразково підтримують закріплену за ними техніку – старшого прапорщика Андрія Кролевецького, старшину Олександра Тимошенка, молодшого сержанта Василя Фущича і службовця Петра Хоріса.

Настоятель Храму Покрови пресвятої Богородиці протоієрей Сергій, військовий капелан частини, освятив техніку та побажав військовим водіям міцного здоров’я і успіхів у ратній праці.

sh_00005

sh_00004

sh_00002

sh_00008 sh_00007

sh_00003

Джерело: http://shostka.info/

 

 

Поділитися в соціальних мережах