На Сумщині піймали іноземця з боєприпасами

У рамках всеукраїнського відпрацювання під умовною назвою «Мігрант» працівниками Середино-Будського відділення поліції виявили 57-річного іноземця, під час огляду будинку якого виявили 13 набоїв калібром 7,62 мм.

Слідчими за цим фактом було відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами), у рамках якого встановлюють походження набоїв та для чого іноземець зберігав їх у себе вдома. У відповідності з чинним законодавством подібне «колекціонування» буде вартувати чоловіку від 3 до 7 років ув’язнення. 

Усього ж працівники районного відділку протягом відпрацювання склали вже 11 адміністративних протоколів на громадян іноземних держав за різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення. На всіх накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. Також поліцейські виявили та доставили до міграційної служби трьох іноземців, де стосовно останніх були складені адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України».

Поділитися в соціальних мережах